Witaminy odgrywają bardzo ważną rolę w organizmie człowieka. W wielu przypadkach ich suplementacja jest konieczna przez wzgląd na niepokojące objawy związane z niedoborem składników odżywczych. Specjaliści polecają przyjmowanie witaminy C, gdyż zmniejsza ona dolegliwości związane z przeziębieniem. Dzięki wysokiej dawce kwasu askorbinowego wzmacnia układ odpornościowy, a przy tym zwalcza wolne rodniki, które odpowiadają chociażby za proces starzenia się skóry. Witamina C znana jest ze swojego wielokierunkowego działania, a jej niedobór może powodować:

  • osłabienie,
  • bóle mięśni i stawów,
  • trudności w gojeniu się ran,
  • skłonność do występowania siniaków.
Drogocenne właściwości kwasu askorbinowego sprawiają, że jest silnym przeciwutleniaczem, który nie tylko chroni komórki przed działaniem wolnych rodników, ale wspomaga również wchłanianie żelaza. Suplementy NOW Foods dostępne w naszej aptece mają szereg zalet. Witamina C-500 z dodatkiem owocu z dzikiej róży stanowi źródło wielu cennych substancji. Klienci z Warszawy mogą nabyć ten cenny preparat w naszym oddziale w przystępnej cenie.

Porcja: 1 tabletka = 500 mg

Ilość porcji w opakowaniu: 100

SKŁAD: Witamina C (kwas L-askorbinowy); sproszkowany owoc dzikiej róży; substancje wypełniające – celuloza, roślinny kwas stearynowy; substancje przeciwzbrylające – roślinne sole magnezowe kwasów tłuszczowych, krzemionka.

Produkt nie zawiera takich składników jak cukier, sól, skrobia, drożdże, pszenica, gluten, soja, mleko, jaja, małże, skorupiaki, a także szkodliwych dla zdrowia konserwantów.

SPOSÓB UŻYCIA: 1 tabletka dziennie w czasie posiłku. Nie należy zażywać większej dawki dobowej niż to wskazane. Suplement jest dodatkiem do zbilansowanej diety. Natomiast nie powinien jej zastępować.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku. Chronić przed wilgocią. Trzymać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Przed podjęciem decyzji o zakupie leku zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.