Odpowiednia praca jelit jest niezwykle ważna. To one odpowiedzialne są za pochłanianie części składników odżywczych. Odgrywają również dużą rolę w budowaniu odporności. Stąd też należy dbać zarówno o mikroflorę, jak i stan błony śluzowej. W tym zaś mogą wspomóc produkty Now Foods.

Preparat NOW Candida Suport jest suplementem diety przeznaczonym dla osób, które poszukują sposobu na wsparcie pracy jelit. Unikalna formuła, na którą składają się zioła, kwas kaprylowy i biotyna, korzystnie wspomaga utrzymanie właściwej kondycji błon śluzowych. Naturalne składniki, wyzbyte produktów z hodowli GMO i ulepszona formuła sprawiają, że zarówno Candida Support Plus, jak i inne suplementy NOW Foods stanowią korzystne rozwiązanie dla każdego, kto ceni zdrowe żywienie. Jest też odpowiedni dla wegetarianów i wegan.

Chcąc zapewnić klientom możliwość sięgnięcia po korzyści, jakie daje ten wyrób, nasza apteka zadbała o to, by pojawił się w prezentowanym asortymencie. Klienci z Warszawy mają zatem okazję w przystępnej cenie nabyć produkty tej sprawdzonej marki. W prezentowanym wariancie zyskujecie Państwo 90 wegetariańskich kapsułek.

Ilość porcji w opakowaniu: 45

SKŁAD: Głównymi substancjami suplementu są: kwas kaprylowy, sproszkowane – naowocnia orzecha szarego, kora tabebui, olejek z ziela oregano, cebula czosnku, liść oliwki europejskiej, łodyga czepoty puszystej, piołun; celuloza (kapsułka); nośnik – krzemionka bezpostaciowa; substancja zapobiegająca zbrylaniu się – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; D-biotyna.

Do wytworzenia produktu nie wykorzystano takich składników (i ich pochodnych) jak: pszenica, gluten, soja, mleko, jaja, ryby czy skorupiaki. W składzie znalazły się natomiast orzechy drzew. Suplement został wyprodukowany w standardzie GMP. Producent, dbając o najwyższe standardy, wykorzystał surowce jakości farmakopealnej od sprawdzonych dostawców.

SPOSÓB UŻYCIA: Zalecenie dla osób dorosłych – 2 kapsułki na dzień podczas posiłków.

Należy pamiętać, aby nie przekraczać zalecanej porcji. Suplementy nie mogą być również stosowane jako zamiennik do zbilansowanej diety, będącej podstawą zdrowego odżywiania.

PRZECHOWYWANIE: Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym i oryginalnym opakowaniu. Trzymać z dala od dzieci.

Przed podjęciem decyzji o zakupie leku zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.