Tran od dziesiątek lat stanowi jeden z popularniejszych sposobów na dostarczanie dzieciom i dorosłym składników, korzystnie wpływających na odporność. Stąd też zaleca się jego przyjmowanie zarówno jesienią, wczesną wiosną, jak i w każdą inną porę roku. Olej z wątroby tuńczyka jest bogatym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, w tym DHA i EPA. Wspólnie odgrywają ogromną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu mózgu, metabolizmie komórkowym skóry, siatkówki oka, a także pracy układu krwionośnego. Frakcjonowany tran niesie znacznie więcej korzyści, dlatego warto przyjmować go od najmłodszych lat.

Nasza apteka jest miejscem, w którym można znaleźć suplementy NOW Foods, w tym DHA Kids. Produkt dostępny jest w formie kapsułek do żucia o kształcie rybek. Owocowy smak z pewnością zachęci najmłodszych do przyjmowania preparatu. Dzięki takiej formie Państwa pociecha nauczy się, że profilaktyka zdrowotna jest nie tylko konieczna, ale może być też przyjemna. Najważniejszy jest fakt, że przedstawiony suplement stanowi naturalny frakcjonowany tran z tuńczyka, oczyszczony ze szkodliwych poziomów zanieczyszczeń, spowodowanych rtęcią, metalami ciężkimi, PCB, dioksynami i innymi substancjami.

Prezentowane produkty NOW Foods można nabyć w naszej placówce w Warszawie lub poprzez stronę internetową.

Porcja: 4 kapsułki zawierają 2200 mg DHA/EPA

Ilość porcji w opakowaniu: 30

SKŁAD: Zawartość kapsułki stanowi frakcjonowany olej wątroby tuńczyka w proporcjach DHA 18,2% i EPA 4,4%. Powłoka została wyprodukowana z żelatyny, gliceryny, wody, ksylitolu, celulozy, a także ekstraktu z soi (Glycine) standaryzowanego na tokoferole.

SPOSÓB UŻYCIA: Zaleca się dorosłym, jak i dzieciom przyjmowanie 2 kapsułek 1 lub 2 razy dziennie po posiłku.

Nie powinno się przekraczać wyznaczonej dobowej dawki. Suplementy diety stanowią jej uzupełnienie, nie substytut. Zbilansowany jadłospis stanowi podstawę zdrowego żywienia.

PRZECHOWYWANIE: Produkt należy przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu. Należy trzymać go w temperaturze pokojowej, poza zasięgiem małych dzieci.

Przed podjęciem decyzji o zakupie leku zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.