Wzmacniający odporność, przeciwdziałający starzeniu się skóry, a także skutecznie zwalczający wolne rodniki – to tylko niektóre z zalet, jakie oferuje tran. Korzyści z jego przyjmowania zostały dostrzeżone już przed wieloma laty i do dzisiaj doceniane są przez wielu. Jego bogactwem są wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 (DHA i EPA), niezbędne do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu, w tym układu nerwowego i krwionośnego. Są też doceniane w profilaktyce nowotworowej. Współcześnie dodatkowo istotne jest to, aby tłuszcz pozyskiwany z wątroby ryb był pozbawiony zanieczyszczeń pod postacią rtęci, dioksyn czy metali ciężkich.

Seria NOW Foods, której produkty dostarcza nasza apteka z Warszawy, została wzbogacona o preparat DHA-250 – frakcjonowany rybi olej. Został on dokładnie oczyszczony z substancji szkodliwych, dzięki czemu tran dostarcza przede wszystkim zdrowych składników, pozytywnie wpływających na ogólną kondycję zdrowotną przyjmującego. Suplementy z tej kategorii stanowią korzystne uzupełnienie codziennej diety, często zalecane przez lekarzy i dietetyków. Wśród pozytywnych działań w długofalowej perspektywie można zaobserwować wzmocnienie kości, polepszenie wzroku, jak i wyregulowanie metabolizmu w organizmie.

Porcja: 2 kapsułki zawierają 500 mg DHA i 250 mg EPA

Ilość porcji w opakowaniu: 60

SKŁAD: Zawartość kapsułki stanowi wysoko oczyszczony koncentrat oleju z wątroby tuńczyka w proporcjach DHA 50% i EPA 25%. Osłonkę kapsułki wyprodukowano z żelatyny wołowej, natomiast substancją rozpuszczającą jest gliceryna roślinna i woda, celuloza. Jako substancję przeciwutleniającą wykorzystano ekstrakt z soi z d-alfa tokoferol.

SPOSÓB UŻYCIA: Zaleca się przyjmować 2 kapsułki 1 lub 2 razy dziennie, najlepiej w trakcie lub po posiłku z tłustszymi produktami, dzięki czemu substancje odżywcze są lepiej przyswajalne. Należy pamiętać, aby nie przekraczać dziennej zalecanej porcji.

PRZECHOWYWANIE: Po otwarciu przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym pojemniku. Należy trzymać je w suchym, chłodnym miejscu, z dala od małych dzieci.

Przed podjęciem decyzji o zakupie leku zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.