Jednym z najważniejszych składników codziennej diety jest koenzym Q10, nazywany też ubichinonem. Jest to organiczny związek chemiczny, naturalnie występujący w mitochondriach komórek roślin i zwierząt. Stanowi on niezbędne wsparcie w produkcji energii, wykorzystywanej przez serce, jak i mięśnie szkieletowe. Odgrywa również niebagatelną rolę w leczeniu różnych chorób, w tym miażdżycy, nadciśnieniu, niewydolności krążenia, a także cukrzycy czy chorobie Parkinsona. Jest jednym z najefektywniejszych antyoksydantów, które hamują rozwój nowotworów. Ponadto działa odmładzająco na komórki ciała.

Jego suplementacja może być konieczna nie tylko u osób chorych, ale też po 35 roku życia, jak i u osób aktywnych fizycznie. Suplementy NOW Foods stanowią bogate źródło tej substancji. Prezentowany NOW Koenzym Q10 to 100 mg kapsułki, które zdecydowanie poprawiają funkcjonowanie układu krążenia. Dodatkowo wsparty jest przez głóg, działający odprężająco i uspokajająco. Jak wszystkie produkty NOW Foods, tak i ten został stworzony z myślą o dostarczeniu zażywającym maksimum zdrowych substancji odżywczych. Nasza apteka z Warszawy oferuje go w przystępnej cenie.

Porcja: 1 kapsułka – 100 mg koenzymu Q10

Ilość porcji w opakowaniu: 30

SKŁAD: Sproszkowany owoc głogu, koenzym Q10; powłoka kapsułki: celuloza; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Prezentowany produkt wyzbyty jest alergenów i takich składników, jak: pszenica, gluten, soja, kukurydza, mleko, jajka, ryby, skorupiaki, a także orzechy drzew. Suplement został wyprodukowany zgodnie z dobrymi praktykami wytwarzania (GMP), w zakładzie, w którym wykorzystuje się wskazane wyżej surowce.

SPOSÓB UŻYCIA: Należy przyjmować 1 kapsułkę na 24h, najlepiej podczas spożywania posiłku zawierającego tłuszcz.

Nie powinno się przekraczać zalecanej porcji. Suplementy stosuje się jako dodatek, a nie zamiennik zróżnicowanej diety, stanowiącej podstawę zdrowego żywienia.

PRZECHOWYWANIE: Produkt należy trzymać w chłodnym i suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Należy przechowywać go z dala od dzieci.

Przed podjęciem decyzji o zakupie leku zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.