Kompleks witamin D3 i K2 zalecany jest przez specjalistów do codziennego stosowania w celu uzupełnienia ich niedoborów w diecie. Ten nierozłączny duet jest odpowiedni dla wzmocnienia naszego układu kostnego. Ponadto, reguluje gospodarką wapniową w organizmie, co w przyszłości może zapobiec wystąpieniu groźnej dla zdrowia miażdżycy czy osteoporozie.

Nie ma wątpliwości, że najlepsza witamina D to ta pozyskiwana ze słońca. Jeśli jej brakuje, zaczynamy chorować i często jesteśmy ospali. Biorąc jednak pod uwagę zmienne warunki pogodowe i zanieczyszczenia coraz ciężej ją pozyskać, wystawiając skórę na działanie promieni słonecznych. Warto zatem uzupełnić jej braki, gdyż organizm nie jest w stanie wyprodukować jej w wystarczających ilościach, co z kolei sprzyja niedoborom. Z racji faktu, że ma ogromny wpływ na funkcjonowanie wielu układów w ciele człowieka, warto ją suplementować. Nie inaczej jest w przypadku K2, która zapobiega rozwojowi chorób układu krążenia, a nawet rozrostowi komórek nowotworowych.

Taka postać witaminy stosowana jest w produktach marki NOW Foods. Dzięki najwyższej klasie surowców wytwarzana jest zgodnie z zasadami systemu GMP. Klienci mogą ją nabyć w naszej aptece na terenie Warszawy.

Ilość porcji w opakowaniu: 180

SKŁAD: Cytrynian wapnia; tlenek magnezu; cholekalcyferol; menachinon; żelatyna (kapsułka); substancje wypełniające – kwas stearynowy pochodzenia roślinnego; substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych pochodzenia roślinnego, krzemionka.

Produkt nie zawiera pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, a także skorupiaków. Suplement został wyprodukowany zgodnie ze standardami GMP.

SPOSÓB UŻYCIA: 2 kapsułki rano i wieczorem podczas posiłku. Produkt należy zażywać zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu. Suplement powinien być dodatkiem do codziennej diety – nie stanowi jej podstawy. Kobiety w ciąży, karmiące oraz osoby przyjmujące inne leki przed zażyciem tabletki powinny skonsultować się z lekarzem.

PRZECHOWYWANIE: Trzymać w oryginalnym opakowaniu. Chronić przed promieniami słońca i wilgocią. Suplement należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Przed podjęciem decyzji o zakupie leku zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.