W przypadku męczącej zgagi, refluksu czy nawracającego stanu zapalnego układu pokarmowego należy podjąć skuteczne działania. Jeśli macie Państwo problem z niską odpornością, może to oznaczać, że skład mikroflory w jelitach został zaburzony. W perspektywie czasu może to prowadzić do niedoboru witamin, problemów skórnych czy groźnych dla zdrowia chorób autoimmunologicznych, typu zespół jelita drażliwego czy cukrzyca.
Suplement 8 Billion Acidophilus & Bifidus, który nasza apteka ma w swoim asortymencie, wesprze organizm w obudowie flory jelitowej, poprawiając tym samym wchłanianie korzystnych substancji odżywczych z pożywienia. Dzięki zbilansowanej mieszance trzech szczepów bakterii probiotycznych usprawnia perystaltykę jelit, pomagając utrzymać prawidłowy rytm wypróżnień.
Produkty NOW Foods są odpowiednie zarówno dla wegan, jak i wegetarian. Z racji faktu, że zawierają w swoim składzie niewielkie ilości kazeiny, mogą być nieodpowiednie dla osób uczulonych na białko mleka. Klienci z Warszawy mogą nabyć je o każdej porze lub skorzystać z pomocy wykwalifikowanego personelu, który jest do Państwa dyspozycji w naszej placówce przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Ilość porcji w opakowaniu: 60

SKŁAD: Żywe kultury bakterii; skrobia ziemniaczana; celuloza (kapsułka); celuloza sproszkowana; substancje przeciwzbrylające – krzemionka i roślinne sole magnezowe kwasów tłuszczowych. Zawiera pochodne mleka.

Produkt wolny jest od drożdży, pszenicy, glutenu, soi, jajek, ryb, skorupiaków ani orzechów drzewnych. Dzięki temu stanowi bezpieczny preparat dla osób z celiakią lub cierpiących na alergię czy nietolerancję pokarmową.

SPOSÓB UŻYCIA: 1 kapsułka rano i wieczorem przed posiłkami lub na pusty żołądek. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dobowej. Suplement nie może być substytutem zbilansowanej diety stanowiącej podstawę zdrowego trybu życia.

PRZECHOWYWANIE: Po otwarciu produkt należy trzymać w lodówce. Przechowywać poza zasięgiem małych dzieci.

Przed podjęciem decyzji o zakupie leku zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.